Hakkımızda – About Us

Değerli müşterilerimiz

Gerçek Tercüme, küreselleşen dünyaya ayak uydurmanız için sürekli kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla size hızlı ve güvenli hizmet sağlar.

Ticari, teknik, sosyal, kültürel, tıbbi ve hukuki alanlardaki tüm metinlerinizi özenle tercüme ederek en kısa sürede elinize ulaştırır.

İhtiyaç duyduğunuz acil çevirilerinizi internet, telefon ve fax aracılığıyla gerçekleştirerek işinizi zamanında yapmanıza yardımcı olur. Uygun fiyat, hız ve çalışma esnekliğimiz sayesinde memnun kalır, işlerinizi kusursuz yürütürsünüz.

Firmamız hiçbir dil sınırı gözetmeksizin tüm metinlerinizi çevirir,  siz de kendi işinize odaklanırsınız. 50’den fazla dili aktif olmak üzere, 200’e yakın dilde çeviri yapar, resmi tasdik işlemlerinizi gerçekleştirir.

Genişleyen bilgi dünyasında, kaybolmadan sahip olduğunuz bilgi ve enformasyonu kontrol altında tutarak hedefinize tam ulaşmak için birlikte çalışmaya sizi de Gerçek Tercüme’ye bekleriz.

MINE –CIC olarak, bugüne kadar imza attığımız örnek gösterilen projelerimizle sadece bugünü değil, yarını da düşünen üstün nitelikli yaşam alanları kuruyoruz. Yaptığımız her işte çevre ve toplumsal değerlere büyük önem veriyoruz.

Çalışmalarımızı sadece faaliyet alanımız olan inşaat ile sınırlamadan, başta eğitim ve çevre olmak üzere yaşadığımız topluma karşı sosyal sorumluluklarımızı da yerine getiriyoruz. Çünkü en iyi yatırımın geleceğe yatırım yapmak olduğunun bilincindeyiz. İçinde yaşadığımız toplumun eğitimli nesillerle fark oluşturacağına inancımız sonsuzdur.

Yusufpasa(Aksaray),Kıbrıs ın her iki kesimi ve Bulgaristan şubeleriyle,Firmamız uzman kadrosu ile daha büyük hedeflere yatırım yaparak geleceği,teknik,yasal,finansal,tercüme ve ticari olarak sağlam temeller üzerine oturtma amacındadır.Bugüne kadar olduğu gibi yarınlarımız için de sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirecek ve insanlığa sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek için büyük bir azimle çalışmalarını sürdürmektedir.

Günümüzde konut ihtiyacı olan insanların sektör içerisinde karşılaştıkları zorlukların bilincinde olan şirketimiz müşterilerimize her türlü garantiyi vermekten çekinmemekte ve yüklendiği projeleri eksiksiz olarak teslim etmek amacıyla azami gayret göstermektedir.Bu amaçta kendini yenileyerek hizmetlerine devam etmektedir.

Dear Customers

Gercek Tercume and consultancy department will supply you  fast,proper and reliable services,with the understanding of sustainable quality and customer satisfaction in order to keep up with the global World, Technically,legally,financially,translationally and commercially.

While translating your texts with care in Commercial,technical,social,cultural,medical and legal context,gerçek tercüme will transfer the documents to get to you,fastly

Your urgent translations that you need are translated wıth the help of  internet,telephone and maıls and helps you make your work time performance punctually. wıth our Reasonable price, speed and  work flexibility,you are satısfıed that you can operate your business perfectly.

Our company translates all texts in any language, regardless of restrıctıons, and so that  you can focus on your own business. Beıng  active in more than 60 languages, complete language translations up  to 200 languages and performs your formal Notary and apostıl approval process.

n the expanding world of information age.wıthout gettıng lost and keepıng under the control of information and knowledge you have we ınvıte  you to work together ın order  to achieve the goal we expect to complete your   translation tasks.

 

Bir Cevap Yazın